Your cart is currently empty!
69052/C zewnętrzny wpust ze stali nierdzewnej COB LED o strukturze plastra miodu 4000K IP67 3W 24V DC; wymagany zasilacz 24V
318,82 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,33 kg |
|---|---|
| Wymiary | 55 cm |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Moc | 3W |
| Szczelność | IP67 |
| Rodzaj LED | COB |
| Długość Pudełka | 8cm |
| Szerokość pudełka | 10,5cm |
| Wysokość pudełka | 8cm |
| Prąd wejściowy | 24V |
| Barwa Światła | Cool White |
| Temperatura światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 240lm |
| Natężenie światła | 80lm/W |
| Kąt rozprowadzania światła | 36° |
| Materiał | Stal nierdzewna 316 |
| CRI | 80 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.