Your cart is currently empty!
67508/AN/C słupek ogrodowy w kolorze antracytu LED 6W 230V 4000K IP65 70cm; dostarczany z nieściemnialnym zasilaczem LED
1 121,76 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 3,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 90 × 40 × 700 cm |
| Kolor | Antracyt |
| Moc | 6W |
| Szczelność | IP65 |
| Rodzaj LED | COB |
| Prąd wejściowy | 500mA |
| Prąd wyjściowy | 8,77V |
| Barwa Światła | Cool White |
| Temperatura światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 480lm |
| Natężenie światła | 80lm/W |
| IP | IP65 |
| Materiał | Odlew pod ciśnieniem |
| CRI | 80 |





Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.