Your cart is currently empty!
65654CTT/W/C biały reflektorek track spot COB LED 4000K 40W 230V dimm; zasilacz 900mA w komplecie
503,08 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 141 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 40W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Ilość LED | 1 |
| Prąd wejściowy | 900mA |
| Prąd wyjściowy | 42V |
| Barwa Światła | Cool White |
| Temperatura światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 3600lm |
| Natężenie światła | 90lm/W |
| Kąt rozprowadzania światła | 38° |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | 90 |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.