Your cart is currently empty!
65650T/W/W biały track spot COB LED 3000K z regulowana wiązka światła 20°-60°;zasilacz 750mA w zestawie
590,40 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,193 kg |
|---|---|
| Wymiary | 200 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 30W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Długość Pudełka | 27cm |
| Szerokość pudełka | 10,5cm |
| Wysokość pudełka | 10,5cm |
| Prąd wejściowy | 750mA |
| Prąd wyjściowy | 38V |
| Barwa Światła | Warm White |
| Temperatura światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 2300lm |
| Natężenie światła | 76,67lm/W |
| Kąt rozprowadzania światła | 20°-60° |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | 80 |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.