Your cart is currently empty!
65638T/W/C biały track spot COB LED 4000K 50W; elektroniczny zasilacz o wysokiej częstotliwości w zestawie
258,72 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,95 kg |
|---|---|
| Wymiary | 128 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 50W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Odlew pod ciśnieniem |
| CRI |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.