Your cart is currently empty!
65632T/W/W biały track spot COB LED 3000K 35W; elektroniczny zasilacz o wysokiej częstotliwości w zestawie
195,68 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,489 kg |
|---|---|
| Wymiary | 145 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 35W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Długość Pudełka | 31cm |
| Szerokość pudełka | 13,5cm |
| Wysokość pudełka | 13,5cm |
| Prąd wejściowy | 900mA |
| Prąd wyjściowy | 37V |
| Barwa Światła | Warm White |
| Temperatura światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 3200lm |
| Natężenie światła | 91,42lm/W |
| Kąt rozprowadzania światła | 36° |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | 80 |







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.