Your cart is currently empty!
65170AT/B/C czarny naświetlacz SMD LED 4000K 30W 230V; zasilacz 700mA w komplecie
559,09 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 1,483 kg |
|---|---|
| Wymiary | 580 × 40 × 64 cm |
| Kolor | Czarny |
| Moc | 30W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 3030 |
| Prąd wejściowy | 700mA |
| Prąd wyjściowy | 40V |
| Barwa Światła | Cool White |
| Temperatura światła | 4000K |
| Strumień świetlny | 2700lm |
| Natężenie światła | 90lm/W |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | 90 |




Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.