Your cart is currently empty!
62158A dekoracyjna chromowana oprawa sufitowa G9 4x9W 100-240V
465,70 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,075 kg |
|---|---|
| Wymiary | 215 cm |
| Kolor | Chrom |
| Moc | 4x9W |
| Szczelność | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Metal + Aluminium rods + szkło |
| CRI | |
| Ilość źródeł |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.