Your cart is currently empty!
62152A/W/W biały plafon LED 3000K 40W; nieściemnialny zasilacz LED w komplecie
1,00 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 6,08 kg |
|---|---|
| Wymiary | 620 × 620 × 33 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 40W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.