Your cart is currently empty!
62130L/BBS/W matowy mosiężny plafon LED 30W 230V 3000K; w zestawie z zasilaczem LED 750mA
731,75 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Wymiary | 57 cm |
| Kolor | Mosiądz |
| Moc | 30W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.