Your cart is currently empty!
61130/W biała lampa stołowa z regulacją CCT LED 5W
362,21 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,72 kg |
|---|---|
| Wymiary | 245 × 180 × 375 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 5W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 4014/2835 |
| Barwa Światła | Cool White |
| Temperatura światła | 2700K-3000K-4500K-6000K |
| Strumień świetlny | 400lm |
| Natężenie światła | 80lm/W |
| IP | IP20 |
| Materiał | ABS + Aluminium |
| CRI | 80 |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.