Your cart is currently empty!
51109B/W/W biały wpuszczany downlight COB LED 3000K 10W; nieściemnialny zasilacz LED w zestawie
97,74 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,577 kg |
|---|---|
| Wymiary | 107 × 107 × 98 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 10W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | COB |
| Prąd wejściowy | 200mA |
| Prąd wyjściowy | 37,3V |
| Barwa Światła | Warm White |
| Temperatura światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 700lm |
| Natężenie światła | 70lm/W |
| Kąt rozprowadzania światła | 36° |
| IP | IP20 |
| Materiał | Odlew pod ciśnieniem |
| CRI | 80 |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.