Your cart is currently empty!
12205T/W biała oprawa sufitowa z oprawką GU10 MR16
201,23 zł
r35
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,685 kg |
|---|---|
| Wymiary | 160 × 60 × 94 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 2x10W |
| Szczelność | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 2 |
| Długość Pudełka | 16,5cm |
| Szerokość pudełka | 6,5cm |
| Wysokość pudełka | 10cm |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | |
| Ilość źródeł |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.