Your cart is currently empty!
12107LD/W/W biała oprawa sufitowa SMD LED 3000K 7W
218,45 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,312 kg |
|---|---|
| Wymiary | 95 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 7W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.