Your cart is currently empty!
12105E3/B/GL czarna oprawa sufitowa ze złotym odbł
274,41 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,735 kg |
|---|---|
| Wymiary | 500 cm |
| Kolor | Czarno-złoty |
| Moc | 10W |
| Szczelność | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| Ilość źródeł |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.