Your cart is currently empty!
10130ED/W/BS/W biały wpuszczany downlight z mosięż
177,12 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,78 kg |
|---|---|
| Wymiary | 100 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 30W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Ilość LED | 1 |
| Długość Pudełka | 17,5cm |
| Szerokość pudełka | 12cm |
| Wysokość pudełka | 18cm |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.