Your cart is currently empty!
10112ED/W/B/W biało-czarna oprawa typu downlight C
93,14 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,36 kg |
|---|---|
| Wymiary | 75 cm |
| Kolor | Biało-czarny |
| Moc | 12W |
| Szczelność | IP20 |
| Rodzaj LED | SMD 2835 |
| Ilość LED | 1 |
| Długość Pudełka | 13cm |
| Szerokość pudełka | 13cm |
| Wysokość pudełka | 9cm |
| Prąd wejściowy | 300mA |
| Prąd wyjściowy | 34,5V |
| Barwa Światła | Warm White |
| Temperatura światła | 3000K |
| Strumień świetlny | 720lm |
| Natężenie światła | 60lm/W |
| Kąt rozprowadzania światła | 60° |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | 80 |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.