Your cart is currently empty!
10105MD/W/BS biały wpust z mosiężnym odbsłyśnikiem
54,88 zł
Magazyn krajowy: 0 szt. (wysyłka w 2 dni)
Marka: One Light
Informacje dodatkowe
| Waga | 0,158 kg |
|---|---|
| Wymiary | 37 cm |
| Kolor | Biały |
| Moc | 10W |
| Szczelność | IP20 |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Długość Pudełka | 10cm |
| Szerokość pudełka | 10cm |
| Wysokość pudełka | 10cm |
| Prąd wejściowy | |
| Prąd wyjściowy | |
| Barwa Światła | |
| Temperatura światła | |
| Strumień świetlny | |
| Natężenie światła | |
| Kąt rozprowadzania światła | |
| IP | IP20 |
| Materiał | Aluminium |
| CRI | |
| Ilość źródeł |



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.